Annelerimizin Hakkını Ne Yapsak Ödeyemeyiz

14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Sayın Valimiz Azmi Çelik ve eşi Hanımefendi Emel Çelik, İlimiz Mihalıççık İlçesi'nde bulunan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı'na bağlı Selami Vardar Huzurevi'ndeki anneleri ziyaret etti.

Huzurevindeki annelere günün anısına çeşitli hediyeler veren Sayın Valimiz ve eşi Hanımefendi, bugünün çok anlamlı olduğunu söyledi. “Cennet annelerin ayağı altındadır” diyen Sayın Valimiz, ziyaret esnasında duygularını dile getirerek, " Hayatımıza anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle bizlere yol gösteren, saygıyı ve kardeşçe yaşamayı öğreten annelerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz" diye konuştu.

Ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerini de unutmayan Sayın Valimiz, bütün annelerin Annelerin Gününü kutlayarak sözlerini bitirdi. Huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet eden Sayın Valimiz ve eşi Hanımefendi, daha sonra oradan ayrıldı. 
iyarette; Mihalıççık Kaymakamı Göksel Yüksel, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sultan Murat Aydın,  Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Kurucu Genel Başkanı Gülgen Dural ve Eskişehir Şubesi Başkanı Yasemin Nazlı Öztürk de hazır bulundu.


Sonraki Sayfa: Bizlere Gereken Annelerimizin Duasıdır.

Önceki Sayfa : Sayın Valimiz ve Eşi Çocuklarımızla İftarda Buluştu