Sayın Valimiz Huzurevi Sakinlerimiz ile İftarda Biraraya Geldi

Sayın Valimiz Azmi ÇELİK ve eşi Emel ÇELİK, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
 
Huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenen Sayın Valimiz ve eşi, sosyal faaliyetler kapsamında yapılan çalışmaları yakından inceledi. Daha sonra okunan akşam ezanıyla birlikte tutulan oruçlar açıldı, dualar edildi.
 
Mübarek Ramazan ayının herkese hayırlı olmasını dileyen Sayın Valimiz, iftar programı nedeniyle aynı sofrada bulunmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Devletimizin sosyal hizmetler alanında yaptığı çalışmaların azımsanmayacak nitelikte olduğunu aktaran Sayın Valimiz, “Devletimizin tek gayesi, küçüğüyle, büyüğüyle bizim bir aile olduğumuzu hissettirmektir. Son zamanlarda sosyal hizmetler alanında güzel çalışmalar yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Burada yaşadığınız birlik ve beraberliğin hiç bir zaman bozulmamasını diliyorum. Allah,  hepinize sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler versin inşallah” dedi.
 
İftar programına, İl Jandarma Komutanımız J. Alb. Uysal AĞAOĞLU ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Sultan Murat AYDIN da katıldı.
 
Programın sonunda Sayın Valimiz  ve eşi, huzurevi sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.Sonraki Sayfa: Onlara Para Değil Elinizi Uzatın

Önceki Sayfa : Bayramlar, Millet Olarak “Bir Olduğumuzu, İri Ve Diri Olduğumuzu” En Çok Hissettiğimiz Zamanlardır