Sayın Valimiz ve Eşinin Bayram Ziyaretleri

Sayın Valimiz Azmi ÇELİK ve eşi Emel ÇELİK, 100. Yıl Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğmüzde kalan çocuklarlımız ile Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizde kalan yaşlılarımızla bayramlaştı.
 
Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak 100. Yıl Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklarımızla bayramlaşan Sayın Valimiz ve eşi çocuklara bayram harçlığı ve çeşitli hediyeler verdi.
 
“Bayramı’nın manasına uygun olarak bayramda dost, akraba ve komşularımızı, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etmeli, kimsesiz çocuklarımızın, engelli ve yaşlılarımızın yüzlerini güldürmeli, ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalı ve onların gönüllerini almalıyız” diye konuşan Sayın Valimiz, bayramların; insanların birbirini hatırladığı, gönüllerin alındığı takdirde manasına uygun yaşanabileceğini söyledi.
 
Daha sonra Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan huzurevi sakinleri ve çalışanlarıyla bayramlaşan Sayın Valimiz ve eşi, huzurevi sakinlerine bayram hediyesi verdi. Sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bayramların mükemmel bir fırsat olduğunu kaydeden Sayın Valimiz, huzurevi sakinleriyle bir süre sohbet ederek, dilek ve temennileri dinledi.  
Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz AYDIN Yaşlılarımız ve Engellilerimiz ile Bayramlaştı

Önceki Sayfa : Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi AVCI'nın Bayram Ziyaretleri